Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Nis sot vaksinimi kundër Covid-19, Rama: Hyjmë në fazën e ofensivës së madhe për largimin e tij përfundimtar nga jeta jonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

86508561504a40203d712fd0f4334ee1

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një përmbledhje gjatë këtyre 10 muajve në luftën me koronavirusin.

Me anë të një postimi në facebook, Rama shkruan se sot me nisjen e vaksinimit kundër Covid-19 lufta ndaj armikut të padukshëm hyn në fazën e ofensivës së madhe për largimin e tij përfundimtar.

“MIRËMËNGJES dhe pak orë nga nisja e fushatës së vaksinimit #ShqipëriaBuzëqesh duke ju marrë pak minuta nga koha juaj, për të hedhur vështrimin pas në orët, minutat, ditët, javët e muajt e jashtëzakonshëm të luftës me Armikun e Padukshëm, e cila sot hyn në fazën e ofensivës së madhe për largimin e tij përfundimtar nga jeta jonë, ju uroj një javë të mbarë,” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img