Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
8 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Nis numërimi i votave te “Vasil Shanto” dhe “Shkolla e Kuqe”, në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas disa orësh ka nisur numërimi i votave dhe në shkollën “Vasil Shanto” në Tiranë, dhe në “Shkollën e Kuqe”.

Procesi i numërimit ka nisur me vonesë në këtë qendër numërimi pasi komisionerët e LSI kanë qenë duke “u trajnuar”. Në ambientet e kësaj shkolle ishte në mesnatë dhe ambasadorja Yuri Kim, bashkë me kryekomisionerin Ilirjan Celibashi.

Deri tani situata vijon të jetë e qetë edhe në “Shkollën e Kuqe”.

Në mesnatë, në palestrën “Vasil Shantos” ambasadorja e SHBA shkëmbeu batuta me numëruesit që prisnin të fillonin punën, ndërsa atyre të PD iu bëri një “ultimatum” duke iu kërkuar të ndërronin bluzat pasi i kishin me logo të këtij subjekti politik.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img