Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Nis me "sherr" Big Brother për Julin dhe Eglën: Ik ndërrohu andej, na lërë rehat

Shkruar nga Newsbomb
Nis me "sherr" Big Brother për Julin dhe Eglën: Ik
Edhe pse nuk kanë kaluar 24 orë nga nisja e Big Brother 3, në shtëpinë e madhe kanë nisur debatet. Me debat këtë sezon e kanë nisur dy aktorët e njohur Egla Ceno dhe Julian Deda. Egla i ka kërkuar Julit që të shkonte në banjo dhe të ndërrohej pasi nuk dëshiron të shohë këmbët e atij apo askujt tjetër, ndërsa aktori nuk ka qenë dakord, çka ka shkaktuar dhe debat mes tyre. Pjesë nga debati: Egla: Jemi komunitet... Juli: S’du të shkoj në banjo. Mbylli sytë. Egla: Është mungesë respekti mor Jul. Juli: Ça po të bëj unë ty mor vlla. Ça problemi ka? Egla: Është mungesë respekti. Ta përsëris neve gocat nuk do na shohësh ndonjëherë duke ndërruar brekët në dhomën e gjumit. Ndërkohë që jetojmë në komunitet. Juli: Unë s’po ndërroj brekët. Egla: Minimalisht duhet pak respket për njëri-tjetrin. Juli: Do na lësh rehat. Ik na lërë rehat...

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese