Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Nipi në Fier dhunon dajën e tij, e godet me dru në fytyrë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Specialistët për krimet në Komisariatin e Policisë Fier, kanë ndaluar shtetasin Pëllumb Rustemi, 26 vjeç, ndërsa kanë referua materialet hetimore në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier për shtetasin, V.K., 18 vjeç, të dy banues në fshatin Drizë, Fier.

Në fshatin Drizë, për motive të dobëta, Pëllumb Rustemi ka goditur me dru në fytyrë duke i shkaktuar frakturë në hundë, dajën e tij, shtetasin: S.T, 64 vjeç, banues në fshatin Drizë. Ndërsa shtetasi V.K, e ka goditur me grushta 64 vjeçarin duke i shkaktuar dëmtime.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës shkallës parë Fier për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Dëmtime të tjera me dashje” parashikuar nga Nenet 130/a.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img