Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Nipi i Ramush Hardinajt diplomohet si Oficer i Inteligjencës Ushtarake në SHBA: Shkëlzeni dhe gjithë kombi, krenar me ty!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nipi i Ramush Haradinajt, Luan Haradinajt, është diplomuar si Oficer i Inteligjencës Ushtarake në SHBA.

Lajmi është bërë me dije nga vetë Haradinaj, i cili shkruan se djali i vëllait të ndjerë, Shkëlzenit, ka bërë krenar të gjithë kombin.

“Luani i ri sot diplomoi në MIBOLC, kursi bazik për Oficer të Inteligjencës Ushtarake në SHBA. Ai na bënë krenarë të gjithëve, Shkelzenin dhe gjithë kombin. Nderime Atdheut, Luan”, shkruan Haradinaj.

Më shumë
spot_img
spot_img