Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Nipi i Enver Hoxhës voton PD? Rezarta Shkurta: Më ka mashtruar…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryefjala e ditëve të fundit ka qenë përdorimi i të dhënave për arsye elektorale.

Tashmë e gjithë databaza është publike dhe secili prej nesh mund të kontrollojë se kush na përgjonte për bindjet  tona partiake dhe jo vetëm.

Kurioziteti ka shtyrë edhe Rezarta Shkurtën për të mësuar patronazhistin e saj dhe të bashkëshortit të saj, Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha.

Në këto lista, Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit, figuron simpatizant i PD.

“Hajde besoji burrit. Gjithë këto vite më paska mashtruar.”, shkruan Rezarta Shkruta duke u habitur.

175695513 482815679819300 9083482308391319446 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img