Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nikolla ulet pranë Berishës. Po tenton t’i mbushë mendjen për ligjin e arsimit të lartë?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6f37b1738e35a453d32e0d899ef74d02

Ndonëse ish-kryeministri Sali Berisha e ka konsideruar si “madam urrejtja” sot në Kuvend, ministrja e Arsimit Lindita Nikolla mesa duket e ka të nevojshme t’i mbush mendjen deputetit demokrat për projektligjin e arsimit të lartë.

Pas fjalës së Berishës, Nikolla është ngritur nga karrigia e saj dhe si rrallë herë, është ulur në krah të ish-kryeministrit duke shfletuar disa letra.

Ndonëse nuk e dimë se për çfarë diskutojnë Nikolla dhe Berisha, me shumë siguri është ministrja ajo që i flet ish-kryeministrit për projektligjin e arsimit të lartë.

Lexo edhe: Berisha-Nikollës: Më zhgënjeve, ke folur si madam urrejtja 

br nik

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img