Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Nikoll Lesi: Fatmir Xhafaj ka gabuar në dy raste

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Nikoll Lesi mbrëmjen e sotme komentoi dorëheqjen e Fatmir Xhafës dhe vendimin e presidentit Ilir Meta, pasi refuzoi Sandër Lleshin për Ministër të Brendshëm.

Lesi deklaroi se Fatmir Xhafaj ka gabuar në dy raste.

“Fatmir Xhafaj ka gabuar në dy raste. Rasti i parë ishte se nuk dha dorëheqjen kur plasi skandalin i të vëllit dhe faji që iku në momentrin e arrestimeve”, tha Lesi, ndërkohë që theksoi se nuk duhet të ikte në kulmin e punës së tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img