Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Niko Peleshi viziton ushtarin e FA që u asfiksua dhe ndodhet në spital, tregon gjendjen e tij shëndetësore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka shkuar në spital për të vizituar ushtarin e Forcave të Armatosura Edlir Goxhaj, i cili u asfiksua gjatë operacionit për shuarjen e flakëve në Gjirokastër.

Peleshi duket në foto teksa bisedon me të dhe pse Goxhaj mban maskë oksigjeni dhe e ka të vështirë të komunikojë lirshëm. Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Mirënjohje për punën heroike të çdo efektivi të Forcave të Armatosura që nuk po kursen asgjë përballë egërsisë së flakëve”, shkruan ndër të tjera ministri Peleshi.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img