Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Niko Peleshi publikon VIDEON: Si heronjtë e heshtur shpëtuan një famije në rrezik nga përmbytjet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dca7bd4007cb55e41e560ca271e021fc

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka publikuar një video në rrjetet sociale, të forcave ushtarake pranë komunitetit.

Ai shkruan se heronjtë e heshtur janë Reshter Bledi Zaimi, Aereoshpëtues ne grupin e helikopterëve dhe Tetar Ermir Locaj, Vincier në grupin e helikopterëve.

Në video ata duken teksa bëhen gati dhe kanë treguar se si arritën që të shpëtojnë një familje në vështirësi.

Postimi i plotë:

HERONJ TË HESHTUR – Njerëz të zakonshëm në ditë të jashtëzakonshme pranë komunitetit. Reshter Bledi Zaimi , Aereoshpëtues ne grupin e helikopterëve dhe Tetar Ermir Locaj, Vincier në grupiun e helikopterëve 

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img