Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Niko Peleshi i futet kuzhinës, vajza i nxjerr videon: I dogji patatet 

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, i është futur kuzhinës. Ka qenë vajzs e tij, Aleksia, ajo e cila së fundmi ka publikuar një video ku tregon pasionin e ri të së atit, atë për gatimin.

“Babi ka zbuluar një hobi të ri: gatimin. Sot iu dogjën içik patatet po s’ka gjë”, shkruan ajo.

Aleksia është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale dhe ka mijëra ndjekës. Ajo çdo ditë publikon momente nga përditshmëria e saj.

Më shumë
spot_img
spot_img