Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nicole Scherzinger në një lidhje me futbollistin shqiptar (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d0b82b6e47eb353e88c9608e1ebe10af

Tashmë është zyrtare lidhja e Nicole Scherzinger me futbollistin me origjine shqiptare Pajtim Kasami. Prej ditësh në media kanë qarkulluar foto gjatë pushimeve që çifti po kalon në Mikonos të Greqisë, por sot mediat angleze kanë publikuar fotot kur Scherzinger dhe Kasami shkëmbejnë puthje.

Këngëtarja e njohur mesa duket e ka harruar ndarjen me kampionin e Formula 1, Leëis Hamilton dhe ka nisur një lidhje të re me futbollistin e përfaqësueses së Zvicrës.

Scherzinger ka festuar ditëlindjen e saj të 37-të nën shoqërinë e Kasamit.

Lexo edhe: Edhe Nicole Scherzinger foto me “shqiponjën”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img