Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Ngritja e SPAK, kreu i KLP Gent Ibrahimi: ‘Tani është vërtet prapa porte’, do ketë forcë goditëse të madhe

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prokurorët do të jenë vet zot të dosjes dhe nuk do jenë të varur në lidhje hierarkike. Pra do jenë ata vet zot të punës së tyre’, shprehet Gent Ibrahimi, kreu i KLP.

 

Më shumë
spot_img
spot_img