Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Ngrini volumin në maksimum, Geti dhe Majk lançojnë hitin e verës (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dyshja e famshme, Getoar Selimi dhe Majk kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Je t’aime”.

albsig

Tekstin e kanë realizuar të dy djemtë, ndërsa për muzikën Geti ka bashkëpunuar me Alandyn.

Njëjtë si videoklipet e tjera të Getoarit, edhe ky është po aq luksoz me veshje të markës, makina të shtrenjta dhe nuk kishte si të mungonte edhe shampanja.

Edhe ka vetëm një orë që është lançuar ‘Zhytem (Je t’aime)’  është pëlqyer  shumë nga publiku, duke pritur në këtë mënyrë të jetë hiti i verës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img