Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngre fustanin me dorë dhe tregon…, Angela Martini provokon fansat me video ‘super hot’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6a07ffed0d296c01c636c7efc44eae33

Angela Martini është një ndër personazhet më të komentuara dhe shumë të ndjekur në rrjete sociale.

Bukuroshja poston foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria dhe aktivitetet e saj, ku në të shumtën e rasteve shfaqet tëpër joshëse dhe provokuese.

Në këto poza, Angela Martini tërheq vëmendjen e ndjekësve, ku u ngacmon inagjinatën me imazhet e saj të ‘nxehta’.

Së fundmi, modelja ajo ka publikuar në Instastory disa video, ku shihet duke ekspozuar këmbët e gjata me një fustan të zi, ku duket tepër joshëse.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img