Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Ngjashmëri e frikshme, Fisnik Syla krahason Fjollën me Kim Kardashianin: Është gruaja ime (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arrestimi i Fjolla Morinës, vendimi i Gjykatës, shpallja në kërkim e saj, martesa me Fisnik Sylën; të gjitha këto ngjarje ndodhën njëra pas tjetrës dhe vëmendja që ajo mori nga mediat dhe portalet ka qenë e madhe.

Edhe pse në arrati ajo na ka treguar se po vazhdon jetën e saj normalisht dhe shpesh herë ndan foto në rrjetet sociale nga përditshmëria.  Këtë herë këngëtarja ka tërhequr vëmendjen me disa foto mjaft joshëse.

Fjolla shfaqet me një fustan të zi që i vë në pah format trumore.

Të shumtë kanë qenë ata ndjekës të ciëlt e kanë krahasuar me Kim Kardashian dhe na lejoni të themi që vërtet kanë një “ngjashmëri të frikshme”. Këto foto janë rishpërndarë edhe nga bashkëshorti i saj, Fisnik Syla i cili shkruan: Gruaja ime e bukur. Kim Kardashian? Jo është gruaja ime.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img