Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngjarjet në Bularat, 57 persona shpallen ‘NON GRATA’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ef54672e5a79f1d0ba2162a993be1138

Pas ngjarjeve të djeshme në Bularat 57 persona janë shpallur ‘non grata’.

Këta persona konsiderohen të rrezikshëm për vendin tonë pasi kanë nxitur urrejtje dhe tubime.

Kujtojmë që 44 shtetas grekë  janë kthyer dje në pikë doganorë të Kakavijës pasi ishin nisur për të marrë pjesë në ceremoninë mortore të Kostandinos Kacifas, ndërsa 12 të tjerë u shoqëruan në polici.

Mëngjesin e sotëm policia la të lirë 12 personat e shoqëruar dje.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img