Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Ngjarjet kriminale, Lleshaj dhe Veliu TAKIM URGJENT në Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

64dd5f1e3d182e0cf1fb9b785e7a4b46

Ministri i Bendshëm Sandër Lleshaj dhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit janë duke zhvilluar një takim urgjent në Shkodër.

Mësohet se në fokus të takimit janë ngjarjet kriminale të ndodhura kohët e fundit në këtë qytet.

Gjithashtu bëhet me dije se Leshaj dhe Veliu sapo kanë mbërritur në prefekturën e Shkodrës.

Ndërkohë kujtojmë se dy ditë më parë ministri dhe drejtori i policisë ishin në Shkodër dhe prezantuan prefektin e ri të këtij qyteti Valdrin Pjetrin.

Veliu ‘u përplas’ me kryebashkiaken e Shkodrës Voltana Ademi, të cilës ia ndërpreu fjalën dhe u largua.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img