Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
39 °
Mër
40 °
Enj
33 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Ngjarje tragjike, treni merr para automjetin, humbin jetën tre gra dhe një fëmijë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident tragjik ka ndodhur në Spanjë pasi një tren përplasi një automjet dhe e mori para për rreth 1 kilometër.

Ngjarja ka ndodhur në kalimin e stacionit të Noveldës. Si pasojë e ngjarjes së rëndë janë shënuar 4 viktima duke shokuar opinion publik.

Tre gra dhe fëmija udhëtonin në mjetin i cili teksa kalonte shinat u përplas nga treni ndërqytetas. Treni pasi goditi fillimisht mjetin e mori zvarrë dhe për 1 kilometër derisa u ndal.

Më shumë

spot_img
spot_img