Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Ngjarje tragjike, një zjarr i fuqishëm u merr jetën 19 jetimëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të paktën 19 persona kanë humbur jetën, mes e tyre 17 vajza. Shkak është bërë një zjarr i fuqishëm që ka përfshirë një jetimore për fëmijë në Guatemala.

Nga zjarri janë plagosur edhe 25 persona tjerë, gjendja e të cilëve është e rëndë, pasi plagët janë të shkallës së 2 dhe të 3-të, shkruan kosovapress.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img