Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngjarje TRAGJIKE në Tiranë/ 37-vjeçari hidhet nga pallati dhe vdes në vend, çfarë thotë policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

577408a751b8efb54392c6f7e5e8e011

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet, tek ish-fusha e aviacionit.

Një 37-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga pallati ku banonte. Për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ende nuk dihet se cili ka qenë shkaku që i riu ka ndërmarrë këtë akt vetëflijimi. As identiteti i tij nuk bëhet me dije, por viktima ka iniciale D.K.

Informacion paraprak

Me datë 05.01.2021, tek ish-Fusha e Avacionit, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte shtetasi D.K., 37 vjeç, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img