Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Ngjarje tragjike në Tiranë, 35-vjeçari i jep fund jetës duke prerë damarët

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një 35-vjeçar dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke prerë damarët.

Policia bën me dije se shtetasi me inicialet S.C është gjetur i pajetë në banesë në rrugën “Myslym Shyri”.

“Më datë 07.08.2022, rreth orës 20:25, në rrugën “Myslym Shyri”, në banesë, shtetasi S. C., 35 vjeç dyshohet se ka prerë damarët e duarve dhe për pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img