Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Ngjarje tragjike/ Fermeri humb djalin dhe gruan nga koronavirusi, më pas i jep fund jetës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavala të Greqisë.

Një fermer i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur me litar brenda shtëspisë së tij.

Ai është gjetur i pajetë nga vajza e tij, e cila njoftoi ambulancën, por ishte tepër vonë.

Pak kohë më parë fermeri kishte humbur gruan dhe djalin, pasi ishin infektuar me koronavirus.

Ndërsa ai nuk mundi të përballonte lehtë vdekjen e dy familjarëve të tij dhe në gjendje të rënduar psikologjike, është vetëvrarë.

Më shumë

spot_img
spot_img