Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
37 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Ngjarje tragjike, brenda 24 orëve ndërrojnë jetë nga Covid-19 dy vëllezër nga Mati

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7b3d2fc495533e73b5f277ad43968020

Një ngjarje e rëndë që ka ndodhur në Mat të Burrelit ka tronditur jo vetëm komunitetin atje, por gjithë vendin.

Viktimat nga covid-19 gjatë ditëve të fundit kanë qenë të larta. Dje 21 ndërsa sot 20, mes të cilëve janë dhe dy vëllezër matianë. Viktimat janë Fatmir Domi, 60-vjeç dhe Luan Domi 55-vjeç.

Nuk ka informacion nëse ata kanë pasur sëmundje bashkëshoqëruese apo jo, megjithatë ikja e tyre ka lënë pas shumë dhimbje tek familjarët dhe të afërmit. Stafi i Newsbomb i shpreh familjes Domi ngushëllimet e sinqerta.

Më shumë

spot_img
spot_img