Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngjarje horror në Meksikë, burri hyn në qendrën e votimit dhe hedh një kokë të prerë njeriu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje horror ka shoqëruar ditën e zgjedhjeve në Meksikë. Një burrë hyri në një qendër votimi dhe hodhi një qese plastike, e cila kishte një kokë njeriu të prerë dhe gjymtytë të tjerë të trupit, thanë autoritetet në Tijuana.

Sipas autoriteteve, burri u largua menjëherë nga qendra e votimit, ndërsa ata thanë se gjetën një qese tjetër plastike me mbetje njerëzore dhe duar të prera në zonë.

Fushata për ligjvënësit dhe autoritetet shtetërore ka qenë një nga më të përgjakshmet në historinë e fundit të Meksikës.

Po në ditën e zgjedhjeve një person tjetër hodhi një granatë në një qendër votimi këtë të dielë, njoftuan autoritetet. Njerëzit thanë se do të votonin dhe se ata nuk do të frikësoheshin, nga këto akte të rënda.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img