Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngjarje e tmerrshme, një 27-vjeçar humb jetën në minierën e Bulqizës (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në një minierë në Bulqizë.

Një 27-vjeçar ka humbur jetën pasi është zënë poshtë nga një masiv gurësh.

I riu është Eldi Alla ndërsa policia thotë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30.

193288206 847082419229368 6662939078474188336 n

Bulqizë/ informacion paraprak

Me datë 28.05.2021, rreth orës 18.30, në një subjekt minerar në Bulqizë, dyshohet se gjatë punës është aksidentuar shtetasi E. A., i cili si pasojë e dëmtimeve të marra ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon hetimi për zbardhjen e plotë shkaqeve ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img