Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngjarje e tmerrshme në Shkodër, një 12-vjeçare vret veten me armë gjahu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

983b86936c14c2b45549a63d11ffe474

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasidte në fshatin Baks, Velipojë, në Shkodër.

Raportohet se një e mitur ka vrarë veten aksidentalisht. Newsbomb mëson se 12-vjeçarja ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Ende nuk dihen shkaqet dhe dinamika e ngjarjes, por nga të dhënat paraprake bëhet me dije se ajo ka qëlluar veten me armë gjahu.

Velipojë/Informacion Paraprak

Më datë 10.02.2021, ora 16:05, është paraqitur e plagosur me armë gjahu Çifte  shtetasia e mitur E. Gj. 12 vjeçe , banuese ne fshatin Baks Rrjoll Velipojë, Shkodër, e cila sapo ndërroj jetë në Spitalin Rajonal Shkodër.

Nga hetimet paraprake mesohet se ngjarja ka ndodhur aksidentalisht në banesë.

Nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër veprimet po kryhen me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img