Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Ngjarje e rëndë, qëllohet për vdekje polici në krye të detyrës; ishte vetëm 48 vjeç (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

25ede57905518da5215d3e8121d83d0a

Një efektiv police në Virxhinia ka humbur jetën pasi është qëlluar me armë zjarri gjatë ushtrimit të detyrës.

Sipas medieve amerikane, Dominic “Nick” Winum, 48 vjeç, i Departamentit të Policisë Stanley ishte në polici për pesë vjetësh.

Arsyet pse ai u qëllua nuk janë bërë ende të ditura ndërsa policia ka vënë në pranga një të dyshuar menjëherë pas të shtënave me armë.

“Që kur u bashkua me departamentin tonë në vitin 2016, ai shërbeu dhe mbrojti me krenari komunitetin në Stanley”, tha shefi i Policisë së Stanley, Ryan Dean në një deklaratë.

Më shumë

spot_img
spot_img