Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Ngjarje e rëndë, përdhunohet 33-vjeçarja në hotel, njihej me autorin (DETAJE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f01234bc3a92c2096712f02d0c4002a1

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjilan, Kosovë ku një 33-vjeçare është përdhunuar nga një 29-vjeçar.

Mediat vendase bëjnë me dije se shtetasi me inicialet P.M., 29 -vjeçar, dyshohet se ka përdhunuar shtetasen D.K., 33-vjeçare.

Prokuroria Themelore e Gjilanit ka paraqitur kërkesë në Gjykatën Themelore të Gjilanit për caktimin e masës së paraburgimit ndaj 29 vjeçarit.

Dyshoeht se viktima dhe abuzuesi njiheshin. Sipas informacioneve të para 33-vjeçarja u përdhunua në një hotel. Autori dyshohet se ke lidhur viktimën dhe më pas ka kryer marrdhënje seksuale kundër dëshirës së saj.

“Gjilan 18.01.2021 – 08:00. Është arrestuar  i  dyshuari  mashkull kosovar për shkak të dyshimit se i njëjti në një motel ka dhunuar viktimën femër kosovare. Viktima ka kryer ekzaminimet mjekësore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar”, njoftoi policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img