Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Ngjarje e rëndë në Tiranë, kalimtari dhunon gruan që lypte në rrugë dhe e bën për spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një episod i trishtë është shënuar sot në kryeqytet, te “rruga e Kavajës”. Incidenti i dhunshëm ndodhi pranë xhamisë ‘Dine Hoxha’.

Një kalimtar ka dhunuar fizikisht një grua që lypte në trotuar. E dhunuara ishte së bashku me dy fëmijët e saj të mitur kur është sulmuar nga kalimtari, i cili e ka bërë për spital.

Nuk dihen rrethanat se si ka ndodhur ngjarja, ndërsa kanë ndërhyrë qytetarët e rastit për të ndalur burrin e dhunshëm. Fill pas kësaj ata njoftuan policinë dhe ambulancën, e cila transportoi nënën e dy fëmijëve në spital.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img