Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Ngjarje e rëndë në Tiranë, burri përndjek, rreh dhe i ngul thikën 30 vjeçares te stacioni i autobusëve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9cb80f0f10aeedd304fbad3fdacc8838

Një ngjarje e rëndë raportohet nga blutë e kryeqytetit ku një burrë ka përndjekur për një kohë të gjatë, ka dhunuar dhe ka goditur me thikë një grua 30 vjeçe.

 

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vorë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. L., 36 vjeç, pasi tek stacioni i autobusëve Vorë-Tiranë, pasi e ka përndjekur për një kohë të gjatë, ka ushtruar dhunë fizike duke e goditur me një mjet prerës (thikë) shtetasen B. B., 30 vjeçe, e cila pas marrjes së mjekimit u largua për në banesë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img