Ngjarje e rëndë në Lushnjë, përplasen dy motorë, humb jetën 54-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 18:43 20-10-2020 Ngjarje e rëndë në Lushnjë, përplasen dy motorë, humb jetën 54-vjeçari Foto ilustruee

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Lushnjës.

Dy motorë janë përplasur me njer-tjetrin në fshatin Halilaj, dhe për pasojë një nga drejtuesit, një 54-vjeçari J.B., ka humbur jetën.

Ndërkohë, drejtuesi tjetër F.K., 43 vjeç ndodhet jashtë rrezikut për jetën, por ka mbetur i plagosur.

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i aksidentit, por policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çështja e detit në Hagë, Fuga i shqetësuar: Po nëse vendimi jepet kundër nesh...
Patentat si Europa, ndryshon leja e qarkullimit për drejtuesit e automjeteve në vend (DOKUMENTI) »
Article Logic
Execution time: 0.011525869369507
array(1) { ["section"]=> string(75) "ngjarje-e-rende-ne-lushnje-perplasen-dy-motore-humb-jeten-54-vjecari-224477" }