Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

NGJARJE E RËNDË në Kamëz/ Denoncojnë prindërit: 22-vjeçari na përdhunoi vajzën e mitur! Arrestohet i riu (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

60c194e6d5282f97636cfe040a09490c

Ditën e djeshme është denoncuar një ngjarje e rëndë në Kamëz, Tiranë.

Sipas denoncimit, 22-vjeçari Ardit Domi ka abuzuar seksualisht me një të mitur.

Sipas raportimeve nga policia, pas ngjarjes vajza ka folur me prindërit dhe kanë qenë ata që e kanë denoncuar këtë rast te uniformat blu të cilët kanë arrestuar të riun.

Ndërkaq, Ardit Domi nuk e ka pranuar krimin por policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

NJOFTIMI I POLICISE- Tiranë:

Specialistët për hetimin e krimit  në Komisariatin nr 5, kanë kryer  arrestimin në flagrance të  shtetasit , A.D, 22 vjeç, banues ne fshatin Resk, Kukës, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale jashtë dëshirës se saj, me një shtetase të mitur. Materialet i kaluan për veprime të mëtejshme Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”

Më shumë

spot_img