Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngjarje e rëndë në Belsh, i mituri bie nga lartësia dhe dëmtohet rëndë në kokë; po luante me shokët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eab8a92f1694e58c59aac253550feb36

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Fierzë të Belshit.

Një fëmijë 9 vjeç ka rënë nga lartësia dhe është dëmtuar rëndë në kokë.

Ai ka qenë duke luajtur me moshatarët e tij dhe mendohet se ngjarja ka ndodhur nga pakujdesia.

I mituri është dërguar me urgjencë në spital ku po merr trajtim mjekësor, teksa ende nuk bëhet me dije gjendja e tij shëndetësore.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img