Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ngjarje e rëndë, makina përplas 4-vjeçarin, vogëlushi shkon në spital pa shenja jete

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5b029dd9a43060306636b2961195b31d

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Kosovë. Një vogëlush 4-vjeçar është përplasur nga një makinë dhe fatkeqësisht është dërguar në spital pa shenja jete.

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Nysret Gjurkaj.

“Ju informoj se rreth orës 13:30 jemi informuar se në fshatin Carrallukë në rrugën rajonale ka ndodhur një aksident trafiku (goditje e këmbësorit), këmbësori (fëmijë, rreth 4 vjeçar) është dërguar në QKMF-Malishevë dhe sipas mjekut kujdestar fëmija është pa shenja jete”, tha Gjurkaj.

Gjurkaj ka njoftuar se i dyshuari është shoqëruar në stacionin policor në Malishevë, ndërkohë nuk bëhet me dije identiteti i viktimës apo i shoferit që e përplasi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img