Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Ngjarje e rëndë, kryefamiljari vret gruan e djalin, plagos djalin tjetër dhe tenton ta mbysë me tel

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6dcf0c5ee624c9d33ced629febe706b3

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Qipro, ku një burrë ka vrarë bashkëshorten, djalin dhe ka plagosur djalin tjetër.

Mediat greke bëjnë me dije se autori i dyshuar është kryefamiljari një burrë 58-vjeç, i cili është shpallur në kërkim.

Sipas informacioneve të deritanishme, 58-vjeçari , i cili vuante nga probleme mendore ka filluar të ndjekë gruan dhe e ka qëlluar me thikë, më pas ka plagosur për vdekje edhe djalin 20-vjeç.

Më pas ai nuk ka ndalur, por ka sulmuar me thikë djalin e madh të familjes 21 vjeç, të cilin e goditi një herë dhe më pas u përpoq ta mbyste me një tel rreth qafës.

Në momentin që babai ka sulmuar djalin ai kë thirrur për ndihmë dhe është dëgjuar nga kushëriri që ka shtëpinë pranë, i cili ka njoftuar menjëheë policinë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img