Ngjarje e rëndë, gjendet i vdekur në oborrin e shtëpisë një person

Publikuar tek: aktualitet, më 13:18 26-05-2017 Ngjarje e rëndë, gjendet i vdekur në oborrin e shtëpisë një person Foto ilustruese

Gjendet i vdekur në oborrin e shtëpisë së tij në Korçë një shtetas i seksit mashkull, rreth të shtatëdhjetave.

“Më datë 26.05.2017 jemi njoftuar se në lagjen nr 2 në Korçë,oborrin e banesës së tij, është gjetur i vdekur (dekompozuar), trupi i shtetasit S.S, rreth 70 vjeç”, bën me dije policia.

Sipas të dhënave paraprake rezulton se ky shtetas jetonte i vetëm në banesë. Në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune. Trupi i tij është dërguar drejt morgut të Spitalit Rajonal  Korçë ku pritet ekpertiza mjeko-ligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

Grupi hetimor po punon për zbardhjeve e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reklama falas gjatë fushatës, mediat audiovizive letër KQZ-së, AMA-s dhe OSBE-së
Sinan Hoxha feston ditëlindjen e djalit, mesazhi domethënës që i drejton familjes së tij »
Article Logic
Execution time: 0.011976003646851
array(1) { ["section"]=> string(71) "ngjarje-e-rende-gjendet-i-vdekur-ne-oborrin-e-shtepise-nje-person-80064" }