Ngjarje e frikshme në Romë, gjendet kufoma në mes të stadiumit

Publikuar tek: bota, më 10:30 04-02-2018 Ngjarje e frikshme në Romë, gjendet kufoma në mes të stadiumit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku kufoma e një personi është gjendur në brendësi të stadiumit “Flaminio”. 

Kufoma është gjetur mëngjesin e djeshëm, rreth orës 8:30.

Policia ende nuk ka zbardhur ngjarjen, sakaq, grupi hetimor ka nisur menjëherë hetimet.

Informacionet e para tregojnë se viktima ishte 40-vjeç nga Sri Lanka.

Lagjia e stadiumit “Flaminio” është lënë pas dore nga Bashkia e Romës, ndaj dhe vitet e fundit ka një mbipopullim të zonës me të pastrehë dhe emigrantë të shumtë.

27658548_1816360428409200_938525233_n.png

27658894_1816360425075867_422300544_n.png

27659129_1816360431742533_1460170005_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulm me bombë vetëvrasëse, dhjetëra ushtarë të vdekur në Pakistan
»
Article Logic
Execution time: 0.01322603225708
array(1) { ["section"]=> string(68) "ngjarje-e-frikshme-ne-rome-gjendet-kufoma-ne-mes-te-stadiumit-109064" }