Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Ngjarja TRONDITËSE në Elbasan, reagon Shkëlzen Berisha: Krimi në këtë qytet vret jo për vete, por për Edi Ramën

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Krimi ne Elbasan vret dhe blen vota jo per vete, por per Edi Ramen!”.

Screenshot 25 6

Kështu shprehet djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha me anë të një shënimi të shkurtër në facebook.

Reagimi vjen pak orë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në lagjen “5 maji” në qytetin e Elbasanit.

Arbër Paplekaj vrau me armë Pjerin Xhuvanin dhe si pasojë e të shtënave mes dy grupeve mbeti e plagosur efektivja e policisë Xhensila Sota, dhëndrri i viktimës Eltjon Bodinaku si dhe Emiljano Prenga apo Pavlo Vuskani.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img