Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Ngjarja që tronditi Shkodrën, bashkëshorti kishte dhunuar gruan tre herë gjatë ditëve të fundit, e moshuara kishte bërë denoncim

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua në Shkodër, ku një burrë vrau bashkëshorten dhe më pas veten.

Bëhet me dije se ngjarja ka qenë e paralajmëruar pasi brenda dy javësh gruaja Sanije Bandulla 83 vjeç është dhunuar tre herë nga bashkëshorti i saj, Fadil Bandulla 79 vjeç.

Burime për media raportojnë se hera e fundit që Fadili kishte dhunuar bashkëshorten ishte të shtunën. Madje ditën që e ndjera Sanija është dhunuar ka bërë edhe denoncimin në polici, por që nuk është marrë asnjë masë.

Kujtojmë që ditën e djeshme çifti i moshuar u gjet i pajetë. Dyshohet se bashkëshorti ka qëlluar me kallashnikov gruan dhe më pas i ka dhënë fund jetës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img