Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Ngjarja në Selenicë, del analiza mjeko-ligjore për 17-vjeçaren: Vajza s’është përdhunuar nga grabitësi, por ditë më parë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka dalë përgjigja mjekoligjore për vajzën 17-vjeçare të familjes në Selenicë, e cila u mbajt peng për 4 orë nga një person, u grabitën dhe u ngritën akuza se ai kishte përdhunuar një nga vajzat.

Analiza mjeko ligjore ka vërtetuar se vajza e mitur nuk është përdhunuar nga grabitësi 38-vjeçar siç pretendohej.

Burime për media bëjnë me dije se vajza e mitur disa ditë më parë se të ndodh ngjarja, ka qenë larguar nga banesa me një djalë, për të cilin familja e ka denoncuar në polici.

Edhe pse e gjithë familja ka deklaruar se vazja është përdhunuar, policia nuk do të ndjek penalisht familjen pasi dyshohet se ata kanë probleme të shëndetit mendor.

Kujtojmë që dy ditë më parë autori Vitrin Çobaj 38 vjeç, ka mbajtur peng familjen në fjalë dhe u ka grabitur atyre disa para.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img