Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Ngjarja në Bularat, Drejtori i policisë greke telefonon Ardi Veliun, zbulohet çfarë diskutuan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtori i policisë greke ka telefonuar Ardi Veliun. Mësohet se kreu i Policisë së Shtetit i ka sqaruar atij se nuk ka pasur ulje të flamurit grek nga ana e policisë shqiptare.

“Policia shqiptare ka respektuar të gjitha procedurat. Kemi nisur hetimet por çdo gjë është e rregullt”, i ka thënë Veliu homologut grek.

Ditën e djeshme në fshatin Bularat të Dropullit forcat RENEA lanë të vdekur minioritarin Kostandinos Kaçifa, pasi ky i fundit hapi zjarr ndaj policisë dhe bëri rezistencë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img