Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Ngjarja e ish-bllokut, Suada Sherifi flet për herë të parë: Bashkëshorti im ishte thjesht një kalimtar në rrugë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4390bb7ed0ffc098601afb91398c09b3

Ish missi shqiptar Suada Sherifi u lakua shumë ne media, pasi partneri i saj Eldi Dizdari u shpall në kërkim si i përfshirë në ngjarjen e ish- bllokut.

Gjatë kësaj kohe, Suada Sherifi nuk reagoi.

Por vetëm gjatë intervistës në emisionin ‘Thumb’ ajo e sqaroi një herë e mirë rolin e bashkëshortit të saj në këtë ngjarje.

Suada tha se u ndje keq për çdo gjë që përflitej.

‘Sa gabim kam bërë që e kam bërë publik. Ai ishte thjesht një kalimtar në rrugë kur ndodhi një ngjarje shumë e rëndë dhe ai vetëm se ishte bashkëshorti im mori ngjyra të tjera. Unë u ndjeva keq sepse në çdo gjë që përflitej ai ishte bashkëshorti im’, rrëfeu Sherifi.

aac6bd0719c0a5b221378f7a3bb28530_L.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img