Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Ngjalli debat në rrjet, Jonida Maliqi detyrohet të fshijë FOTON dhe kërkon falje publike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fotoja që Jonida fshiu

 

albsig

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img