Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Ngjajnë? Të gjithë po thonë se Georgina Rodriguez është sozi e moderatores shqiptare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Si duket fansat kanë gjetur sozinë e Leit dhe mund të themi se ka qëllur në shenjë. Moderatorja e sportit ka zbuluar se çdo ditë ndjekësit i thonë se ka një ngjashmëri shumë të madhe me partneren e Crsitiano Ronaldo-s, Georigina Rodriguez.

Së fundmi, Lei ka postuar në Instagram një foto të Georigina-s dhe ka pyetur ndjekësit nëse ngjajnë vërtetë.

Ajo shprehet se vetë mendon se nuk ngjajnë, por ua ka lënë ndjekësve në dorë që të vendosin.

“Ju betohem marr mesazhe çdo ditë për ngjashmërinë që kam me Georgina Rodriguez. Unë mendoj se nuk ngjajmë”, shkruan ajo.

Capture 13
iguez
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img