'Ngele me qenin, si s’gjete burrë', sipërmarrëses së njohur i ‘vihen’ njerëzit pas

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:49 03-07-2020 'Ngele me qenin, si s’gjete burrë', sipërmarrëses së njohur i ‘vihen’ njerëzit pas Adela Mesiti

Sipërmarrësja e njohur Adela Mesiti ka treguar se jeton e vetme me qenin e saj.

E ftuar nga Bieta Sulo sipërmarrësja ka treguar një episod që e ka bezdisur vazhdimisht këto kohë.

Shpesh njerëzit i thonë  se ka ardhur koha ta lërë qenin mënjanë dhe të gjejë një burrë.

“Hë mi u martove, ke bërë fëmijë. Unë jetoj vetëm me qenin tim. Edhe njerëzit shikojnë një tendencë tek unë, shiko të erdhi mosha duhet të martohesh, mos u merr me qenin.

Kjo realisht më shqetëson ndonjëherë por më vjen dhe për të qeshur, sepse më duket kaq absurde që në kohëra të tilla njerëzit të rrinë dhe të merren me faktin që unë kam dëshirë të mbaj një qen dhe nuk kam dëshirë të martohem”, u shpreh Adela.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094420909881592
array(1) { ["section"]=> string(83) "ngele-me-qenin-si-s-gjete-burre-sipermarreses-se-njohur-i-vihen-njerezit-pas-212715" }