Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Ngarkoni një “selfie” tuajën dhe kjo faqe do t’ju thotë sa tërheqës jeni

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mendoni se jeni ekstremisht të bukur apo “mesatar”? Tashmë ka një faqe që ju tregon se sa tërheqës jeni.

Ekipi i “Computer Vision Laboratory” në bashkëpunim me “BLINQ” kanë krijuar një algoritëm me qindra imazhe të fytyrave ku llogaritet mosha, seksi dhe më pas niveli i bukurisë.

Duke i vlerësuar njerëzit me “hmm”, “ok”, “mahnitëse” apo “e pabesueshme”, kjo faqe do t’ju tregojë “realitetin”.

Për ta provuar është shumë e thjeshtë; klikoni këtu, dhe pastaj ngarkoni një selfie tuajën.

Më shumë


spot_img

spot_img