Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Ngacmonte seksualisht kunatën, arrestohet efektivi 28 vjeçar i Policisë së Shtetit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje jo e zakontë Brenda radhëve të unformave blu.

Shërbimi për Çështjet e brendshme në Ministrinë e Drejtësisë ka vënë në pranga një polic 28 vjeçar, i cili akuzohet për dhunë ndaj bashkëshortes dhe ngacmim seksual ndaj kunatës.

Akuza ndaj tij është dhuna në familja. Burime të Ministrisë së Brendshme thanë se kanë arrestuar policin A.Sh, 28 vjeç. Polici është denoncuar nga bashkëshortja e tij.

Më shumë


spot_img

spot_img