Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Ngacmonte dhe kryente akte të turpshme para së miturës, arrestohet 40 vjeçari shqiptar në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është arrestuar nga Policia greke, i cili ishte shpallur në kërkim.

40-vjeçari i cili u arrestua ditën e djeshme në Follorinë është dënuar nga Gjykata greke me 15 vite burg për joshje të një të miture dhe akte të turpshme.

Sipas medieve greke, caktimi i dënimit me 15 vite burg është bërë pa prezencën e shqiptarit, pasi ai ishte në arrati. Tashmë ai është transportuar në burg për të kryer dënimin e tij prej 15 vitesh.

Më shumë
spot_img
spot_img