Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ngacmonte dhe kryente akte të turpshme para së miturës, arrestohet 40 vjeçari shqiptar në Greqi

Shkruar nga Newsbomb
Ngacmonte dhe kryente akte të turpshme para së miturës,

Një shqiptar është arrestuar nga Policia greke, i cili ishte shpallur në kërkim.

40-vjeçari i cili u arrestua ditën e djeshme në Follorinë është dënuar nga Gjykata greke me 15 vite burg për joshje të një të miture dhe akte të turpshme.

Sipas medieve greke, caktimi i dënimit me 15 vite burg është bërë pa prezencën e shqiptarit, pasi ai ishte në arrati. Tashmë ai është transportuar në burg për të kryer dënimin e tij prej 15 vitesh.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese